Basketbalové hřiště na Městském stadionu Sletiště

Basketbalové hřiště

Basketbalové hřiště je součástí řady sportovišť a nachází se v příjemném a klidném prostředí v areálu Městského stadionu Sletiště. Bylo postaveno v roce 2000, v roce 2013 prošlo částečnou rekonstrukcí. Hřiště je možno využít nejen na basketbal, ale i na další míčové sporty, dále je hřiště ve večerních hodinách i osvětleno.

V areálu můžete využít úschovnu kol a zavazadel, veřejné toalety, to vše za poplatek. WIFI připojení a parkování zdarma.

K dizpozici
•    rozměr hrací plochy: 16m x 32,5m
•    povrch: Conipur EPDM, pryžový sportovní povrch, osvětlení ve večerních hodinách
•    druhy sportů: basketbal, všeobecná sportovní příprava

Rezervace

Rekreační sportovci
Pokud máte zájem o tento druh sportoviště, pošlete nám email na rezervace@samk.cz. Určitě, se Vám ozveme. Děkujeme.
Rodinné sportování
Pokud máte zájem o tento druh sportoviště, pošlete nám email na rezervace@samk.cz. Určitě, se Vám ozveme. Děkujeme.
Sportovní kluby a ostatní
Tato forma rezervace je určena pro rezervace na dobu delší než 5 dnů dopředu. Používá se především pro rezervace dlouhodobé, opakované či sezonní. Je určena především pro sportovní kluby, školy či jiné komerční subjekty. Rezervaci (objednávku) je třeba zaslat výhradně písemně na emailovou adresu rezervace@samk.cz. Po upřesnění veškerých detailů Vám bude objednávka písemně potvrzena e-mailem a Váš zvolený termín je po té teprve závazně rezervován. Veškeré další informace Vám budou sděleny prostřednictvím emailové korespondence. Na rozsáhlejší rezervace (celodenní, opakované, sezonní) s Vámi bude uzavřena smlouva. Rezervace je možné stornovat před rezervovaným termínem, a to vždy písemně na e-mail rezervace@samk.cz. Jednorázové rezervace nad 3 hodiny, popř. opakované rezervace přesahující 3 hodiny jsou hrazeny fakturou, která vám bude doručena poštou nebo elektronicky po skončení kalendářního měsíce. Fakturou je možné hradit i rezervace nepřesahující tento limit. V případě platby v hotovosti obdržíte od vrátného (správce) na sportovišti po skončení Vašeho sportování daňový doklad.

Ceník

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz

Sportoviště

Projekty SAMK