Aktuality Rezervace O nás Projekty SAMK Fotogalerie Věrnostní klub Odkazy

 

Rozpis obsazenosti plaveckých drah Aquaparku Kladno

 

Facebook Aquaparku Kladno

 

Soutěž Aquaparku Kladno

 

Meteostanice SAMK

 

 O násSpolečnost Sportovní areály města Kladna (SAMK) vznikla v roce 2000. Naším posláním je podpora sportu, rekreace a aktivního využití volného času. Snažíme se podporovat osvětu pozitivních přínosů pravidelného sportování pro kvalitní životní styl. Zaměřujeme se na všechny věkové skupiny, ale největší důraz klademe na rozvoj pozitivního přístupu ke sportu u nejmladší generace. Podpora pravidelného školního plavání má u nás tradici již od roku 1984.

S přihlédnutím na požadavky pravidelných návštěvníků SAMK usilujeme o dlouhodobý rozvoj sportovišť. Snažíme se oslovovat mladší i starší, profesionály i rekreační sportovce.

 

Rádi bychom Vám nabídli nejen všechny potřebné a důležité informace k Vašemu sportování v Kladně a okolí, ale také Vám zároveň umožnili vyjádřit se k tomu, jak Vám jednotlivá sportoviště a jejich programy vyhovují. Za tímto účelem vznikl také Věnostní klub SAMK Věrnostní klub SAMK. Jeho internetové stránky nabízí aktuální informace o sportovním dění v našem městě i ke sportování obecně. Jako členové klubu se můžete účastnit nejrůznějších soutěží soutěží a čerpat členské výhody. K diskusi slouží v současné době hlavně Facebookové stránky. Neváhejte se aktivně zapojit ať již e-mailovou korespondencí či diskusí na Facebooku,  velmi rádi vyjdeme vstříc Všim požadavkům a námětům, které budou jen trošku v našich silách.

 

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, 272 01 Kladno

Telefon: 312 248 006

E-mail: samk@samk.cz  

 

Další kontakty
Aktuality |Rezervace |O nás |Projekty SAMK |Fotogalerie |Věrnostní klub |Odkazy | Mapa stránek