Aktuality Rezervace O nás Projekty SAMK Fotogalerie Odkazy

 

Rozpis obsazenosti plaveckých drah Aquaparku Kladno

 

Soutěž o vstupy do Aquaparku Kladno

 

Facebook Aquaparku Kladno

 

Facebook SAMK pro všechny

 

Facebook Sport Hotel Sletiště

 

Meteostanice SAMK

 

 

 O nás


Společnost Sportovní areály města Kladna (SAMK) vznikla v roce 2000. Naším posláním je podpora sportu, rekreace a aktivního využití volného času. Snažíme se podporovat osvětu pozitivních přínosů pravidelného sportování pro kvalitní životní styl. Zaměřujeme se na všechny věkové skupiny, ale největší důraz klademe na rozvoj pozitivního přístupu ke sportu u nejmladší generace. Podpora pravidelného školního plavání má u nás tradici již od roku 1984.

S přihlédnutím na požadavky pravidelných návštěvníků SAMK usilujeme o dlouhodobý rozvoj sportovišť. Snažíme se oslovovat mladší i starší, profesionály i rekreační sportovce.

 

Rádi bychom Vám nabídli Facebooové stránky založené hlavně pro diskusi, kde zjistíte také všechny potřebné informace k Vašemu sportování v Kladně a okolí a můžete se vyjádřit, jak Vám jednotlivá sportoviště vyhovují a co by se popřípadě dalo zlepšit. Další možností je také e-mailová korespondence pro Vaše dotazy a připomínky. Velmi rádi vyjdeme vstříc Vašim námětům a požadavkům, které budou jen trošku v našich silách.

 

 

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov, 272 04 Kladno

Telefon: 312 248 006

E-mail: samk@samk.cz  

 

Další kontakty

Aktuality |Rezervace |O nás |Projekty SAMK |Fotogalerie |Odkazy | Mapa stránek