Aktuální návštěvnost
Bazén
0
Atrakce
0

Permanentka

Elektronická permanentka 


 
Výhody vlastníka permanentky

  • Nákupem elektronické permanentky získáváte především cenově výhodnější vstup do Aquaparku Kladno (ve všední den dopoledne o 10 %, odpoledne pak o 15 % a o víkendech o 20 %).  
  • Obdobně zvýhodněné vstupné pomocí jedné permanentky hradíte také na dalších našich sportovištích - na koupalištích a ve Finské sauně. 
  • Sleva 5 % na občerstvení zakoupené v aquaparku a hrazené z elektronického účtu.
  • Rychlejší a snazší odbavování bez čekání ve frontě - jen projdete turniketem bez nutnosti návštěvy pokladny.
  • Možnost přijít si zaplavat i ráno, při ranním plavání, kdy jednorázově platící návštěvníci nemají přístup do aquaparku.

 

Zakoupením permanentky (tj. elektronického čipu s náramkem v podobě "hodinek") si návštěvník zakládá "virtuální účet". Prostředky z tohoto účtu může použít k úhradě vstupného do aquaparku, nákupu občerstvení tamtéž, vstupného na letních koupalištích a ve finské sauně. Na jednu permanentku může do aquaparku projít vždy jen jedna osoba.

Minimální pořizování cena permanentky je 500 Kč. Částka je rozdělena na 205 Kč (cena čipových hodinek) a zbytek částky, 295 Kč, je použit jako vklad na účet permanentky (kredit), z kterého je odečítáno vstupné za jednotlivé návštěvy aquaparku (koupaliště, sauny).

Částku za čip (205 Kč) je možné hradit pouze hotově nebo platební kartou. Nelze ji hradit platebními poukázkami, ani dárkovým poukazem SAMK. Platebními poukázkami firem Sodexo (tj.: Relax, Flexi, Fokus, Bonus a Dárkový pass), EDENRED (tj.:Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits SPORT&KULTURA, Ticket Benefits MULTI), Cheque Déjeuner (tj.UNIŠEK, UNIŠEK+, Cadhoc Dárkový kupon) je možné hradit pouze samotný kredit na permanentce (295 Kč)! Permanentku lze také zřídit i fakturací přes prostředky z FKSP. 

Kredit je připsán na účet, kterým je číslo permanentky. Kredit je odčerpáván po minutách a dle cenových zón tak, jak návštěvník permanentku užívá. Aktuální stav permanentky je možné zjistit na pokladně aquaparku (koupališť, finské sauny) i na našich webových stránkách "STAV PERMANENTKY". Nutná je však registrace čipu pro on-line přihlášení na pokladně aquaparku. 

 

Ztráty, reklamace a vrácení čipu                         
V případě ztráty permanentky nahlaste číslo čipu co nejdříve na pokladnu aquaparku na tel.: 312 291 426. Účet bude pro další čerpání zablokován, kredit vám bude na základě prokázání vlastnictví (účtenka s číslem ztraceného čipu, registrace permanentky pro online zjišťování stavu permanentky) vrácen v hotovosti nebo bude převeden na novou permanentku. Na webových stránkách "ZTRÁTY A NÁLEZY"  můžete dohledat nalezená čísla permanentek.

V případě reklamace při podezření na špatný odečet kreditu z vaší permanentky, nahlaste číslo čipu spolu s popisem problému na email samk@samk.cz

Pokud návštěvník nechce dále využívat výhod své permanentky, může elektronický čip vrátit na pokladně aquaparku, kde čip vykoupí za zůstatkovou cenu 100 Kč. Případný zůstatek (kredit) na permanentce, je nutné dočerpat či převést na jinou permanentku. Vrácení zůstatku z permanentky není možné!

 

Platnost permanentky
Platnost permanentky (elektronického čipu) je vždy 3 roky od poslední transakce, přičemž transakcí se rozumí jakékoliv čerpání služby nebo dobíjení kreditu. Každou takovou transakcí se platnost posouvá o 3 roky. Permanentka (elektronický čip), na kterém nebyla zaznamenána za poslední 3 roky žádná transakce, platnost končí a kredit (částka) propadá ve prospěch provozovatele. Neplatná permanentka (elektronický čip) je dále nepoužitelná a neobnovitelná. Permanetka (elektronický čip) lze vrátit na pokladnu aquaparku, kde čip vykoupí za zůstatkovou cenu 100 Kč. Výše uvedené lze shrnout a vysvětlit tak, že při běžném, pravidelném používání permanentky (elektronického čipu) nedochází k jeho časovému omezení a majiteli může sloužit libovolně dlouhou dobu.

 

Způsob odečítání vstupného
Při přiložení čipu (permanentky) na vstupní čtečku turniketu je zákazník vpuštěn do aquaparku a začíná se mu odečítat vstupné ve zvýhodněném MINUTOVÉM tarifu podle toho, zda pobývá v plavecké části, či v zóně vodních atrakcí.  U výstupního turniketu je pak návštěvníkovi stržena částka podle délky pobytu v jednotlivých zónách aquaparku. Odečet dle ceníku níže.

Pokud má návštěvník zůstatek na permanentce v kladných číslech, umožní mu turniket pouhým přiložením čipu průchod ven (čip turniket neodebírá, čip zůstává návštěvníkovi). V případě, že je překročen zůstatek permanentky (zůstatek se dostane do mínusových hodnot), turniket neumožní průchod. Průchod bude umožněn až po navýšení libovolné částky na permanentku (minimální vklad je dlužná částka, zůstatek se musí dostat do kladných čísel).

 

Nestandardní opuštění placené zóny 
Upozorňujeme držitele permanentek, aby pro odchod z placené zóny aquaparku používali výhradně odchozí turniket. Průchodem (tj. protočením) přes tento turniket se ukončí odečítání kreditu z permanentky. Při jiném nestandardním způsobu odchodu z placené zóny se návštěva a tedy i odečítání kreditu neukončí. Stane se tak až automaticky, po skončení provozní doby aquaparku. Držiteli permanentky se tedy odečte více kreditu, než by se odečetlo, kdyby držitel permanentky opustil zónu průchodem přes turniket. Takto vzniklý finanční rozdíl není možné držiteli permanentky vracet!

 

Navyšování zůstatku permanentky
Stav kreditu na permanentce může být navyšován vkladem na pokladně aquaparku, finské sauny a letního koupaliště u Sletiště (v době provozu). K navýšení kreditu na permanentce je možné použít hotovost, platební kartu, dárkovou poukázku SAMK a poukázky společností Sodexo (tj.: Relax, Flexi, Fokus, Bonus a Dárkový pass), EDENRED (tj.:Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits SPORT&KULTURA, Ticket Benefits MULTI), Cheque Déjeuner (tj.UNIŠEK, UNIŠEK+, Cadhoc Dárkový kupon). Akceptujeme pouze vyjmenované druhy poukázek. Spolupracujeme také s firmami Benefity a. s., Benefit Management s.r.o, Gallery Beta, Třineckými železárnami. Doplňovat kredit na permanentce lze i fakturací přes prostředky z FKSP. 
 

Otevírací doba
Pavilon aktrakcí
       PO: 12.00 - 21.45 
ÚT - PÁ: 9.30 - 21.45 
SO a NE: 9.00 - 21.45
Plavecký 25m bazén - hodiny pro veřejnost

Sledujte rozpis obsazenosti plaveckých drah výše a upozornění na pokladně aquaparku!

PO, ÚT, ČT: 13 - 15 a 18 - 21,45
ST a PÁ:       13 -15 a 17 - 21,45
SO a NE:       9,00 - 21,45 hod
Plavání seniorůBazén vyhrazen pouze pro seniory!
Po - Pá: 12:00-13:00
Vstup pro plavání seniorů
pouze v rozmezí 12,00 - 12,10 hod!
Otevírací doba v době státních svátků a školních prázdninpavilonu atrakcí i plaveckého bazénu
      Po: 12.00 - 21.45 
Út - Ne: 9.30 - 21.45 
Pokladna se pro prodej vstupenek uzavírá ve 20,45 hod.
Teploty vody a vzduchu
25 m bazén voda 27,5 °C
25 m bazén vzduch 28 - 30 °C
whirpool 33 - 34 °C
masážní lůžka 31 - 32 °C
rekreační bazén 28,5 °C
dětský bazén 30 - 31 °C
teplota vzduchu atrakce 28 - 30 °C
Elektronická evidence tržeb (EET)

Vážení návštěvníci,

od 1. 12. 2016 dle zákona přecházíme na EET systém tržeb.

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Děkujeme za pochopení