Aktuální návštěvnost
Bazén
0
Atrakce
0

Ceník

VSTUPNÉ OBECNĚ

  • Mimo jednorázové sazby vstupného je možné využívat výhod elektronické permanentky, jež je vhodná při opakovaných vstupech, byť třeba jen několikrát ročně.
  • Vstupné je rozděleno na dětské a dospělé. Prosím, věnujte pozornost věkovým omezením platným pro vstup do aquaparku. 
  • Dětem do jednoho roku věku NENÍ na základě vyhlášky 238/2011 Sb., vstup do aquaparku povolen.
  • Odbavování zákazníků probíhá pouze pomocí elektronických čipů.
  • Každý návštěvník od 3 let musí mít pro vstup do aquaparku svůj vlastní čip.

Cena jednorázového vstupného se liší podle věku návštěvníka a podle dne (času) návštěvy. V případě zájmu si může návštěvník při nákupu vstupenky vložit jím zvolenou částku na úhradu občerstvení (z "mokré" části aquaparku), tj. odpadá mu nutnost mít při sobě hotovost v prostorách bazénů. Zvolená částka  je připočtena k ceně vstupného a v případě, že ji nevyčerpá, je vrácena při odchodu z aquaparku.
Po úhradě jednorázového vstupného obdrží každý platící návštěvník svůj jednorázový čip sloužící také k otevírání a zamykání šatní skříňky. Při odchodu návštěvníka je čip automaticky odebrán sběračem čipů. Pokud má návštěvník zakoupeno vstupné pouze na 25m bazén, není mu elektronickým zařízením umožněn vstup do pavilonu atrakcí.

Pokud se návštěvník zdrží v prostorách aquaparku déle, než je zakoupený interval, doplácí na pokladně doplatek 15 Kč za každých započatých 10 minut.

K zakoupenému intervalu je návštěvníkovi automaticky připočteno 10 minut na převlékání, tj. pokud zakoupí vstup na 60 minut, je mu doplatek účtován až z času nad 70 minut, při zakoupení vstupu na 90 minut, je mu doplatek účtován po 100 minutách. Jednorázové vstupné se začíná odečítat při průchodu vstupním turniketem a ukončuje se při průchodu výstupním turniketem. Infopanel - zákaznická čtečka čipů pro zákazníky u turniketu mezi bazénem a atrakcemi ukazuje POUZE data vázaná k času, kdy došlo k protočení turniketu, NEUKAZUJE tedy aktuální a průběžný zůstatek časového intervalu!
 

ZPŮSOBY PLATBY

Na pokladně je možné platit mimo hotovostí také běžnými typy platebních karet (VISA, MAESTRO).

K úhradě vstupného (nikoli částky pro občerstvení) lze užít i poukázky určené na sportování - Sodexo (tj.: Relax Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Bonus pass, Dárkový pass), EDENRED (tj.:Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits SPORT&KULTURA, Ticket Benefits MULTI), Cheque Déjeuner (tj.UNIŠEK, UNIŠEK+, Cadhoc Dárkový kupon). Na platební poukázky se nevrací, hodnota použité poukázky (poukázek) musí být rovna nebo nižší než cena vstupného!

Nabízíme také možnost čerpání finančních prostředků z FKSP apod. na sportovní aktivity (prodej permanentky, navýšení kreditu na permanentku) přes fakturu, objednávky zasílejte na samk@samk.cz

Jsme smluvním partnerem pro firmy: MultiSport Benefit s. r. o., Benefit plus, Benefity.cz, Gallery Beta, Třinecké železárny a.s., F. X. Meiller Slaný s.r.o., ISIC.

SLEVY

Mimo základního vstupného nabízíme po splnění určitých podmínek i slevy. Nejrozšířenější a nejpoužívanější variantou je elektronická permanentka, vhodná při opakovaných návštěvách. 

Pro držitele karty ISIC nabízíme 10% slevu z jednorázového vstupného.

Pro větší skupiny doporučujeme využít skupinové slevy.

  • Sleva je určena pro jakoukoli skupinu nad 15 osob starších 3 let, jež nahlásí svou návštěvu předem na 312 291 426 (nahlásit je nutný datum, čas příchodu, počet osob - údaj odděleně za osoby od 3 do 15 let a zvlášť za osoby nad 15 let, jméno osoby odpovědné za skupinu v době pobytu).
  • Sleva je závislá na počtu platících osob (nad 3 roky věku), kdy skupina od 15 do 49 osob získá slevu 20 % z jednorázového vstupného platného v době zamýšlené návštěvy, skupina mezi 50 a 99 osobami získává slevu 25 % a předem objednaná skupina nad 100 osob získává slevu 30 % ze základního jednorázového tarifu.  
  • Pokud jste skupina nad 50 osob a máte zájem o skupinovou slevu a chcete platit na fakturu, je nutné objednávku zaslat na samk@samk.cz minimálně jeden pracovní den předem!

Ceník

Otevírací doba
Pavilon aktrakcí

Otevírací doba v době státních svátkůškolních prázdnin:

Po: 12:00 - 21:45 
Út - Pá: 9:30 - 21:45 
So - Ne: 9:00 - 21:45
Plavecký 25 m bazén

Otevírací doba v době státních svátkůškolních prázdnin:

Po: 12:00 - 21:45 
Út - Pá: 9:30 - 21:45 
So - Ne: 9:00 - 21:45
Plavání seniorůBazén vyhrazen pouze pro seniory!
Po - Pá: 12:00-13:00
Vstup pro plavání seniorů
pouze v rozmezí 11:55 - 12:05.
Pokladna se pro prodej vstupenek uzavírá ve 20:45.
Teploty vody a vzduchu
25 m bazén voda 27,5 °C
25 m bazén vzduch 28 - 30 °C
whirpool 33 - 34 °C
masážní lůžka 31 - 32 °C
rekreační bazén 28,5 °C
dětský bazén 30 - 31 °C
teplota vzduchu atrakce 28 - 30 °C
Elektronická evidence tržeb (EET)

Vážení návštěvníci,

od 1. 12. 2016 dle zákona přecházíme na EET systém tržeb.

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Děkujeme za pochopení